CBD и коноп цвет се достапни за продажба преку Интернет во The Red Emperor CBD. Сите производи се тестирани од трета страна и доаѓаат со 14-дневна гаранција за враќање на парите.

Покажува еден резултат

ЦБД Цвет од коноп

ЦБД Цветен коноп 1/8 oz – вино од цреша | НАЈДОБРИ ЦВЕЌЕ CBD

$24.99

CBD од вино од цреша длабоко се навалува во категоријата драга што го прави совршен цвет од коноп CBD за сите вас љубители на коноп таму. Одличен придружник покрај креветот за кога сакате да ги избркате долгите, немирни ноќи и да ве одведе со типот на смиреност последен пат ветен во рекламата на Калгон од доцните 70-ти.

Исто како и добра чаша вино, овие густи пупки од коноп се способни да ве натераат да запомните дека животот е секогаш побогат кога можете да одвоите време да застанете, да се опуштите и да го помирисате цветот на црешата.

Како што сугерира името, терпените во оваа убавина крцкаат со слатко коскесто овошје обложено со борови и пиперки подтонови. Високите нивоа на б-кариофилен и линалол му даваат на овој CBD пупка богат нос и релаксирачки терапевтски ефект. Покрај нејзината слатка страна, виното од цреши е исто така моќна моќ богата со CBD, способна да обезбеди прекрасна рамнотежа и можност за пушење.