Се прикажуваат сите 8 резултати

Третира од коноп за кучиња

CBD кучиња џвакаат без THC

$29.99
 • Го смирува стресот и анксиозноста
 • 100% природни состојки
 • Вкусен вкус на зелено јаболко и путер од кикирики
 • Органска, веганска, суперхрана
 • Без ГМО, без глутен, без млечни производи
 • 5mg CBD по третман/30 третмани /150mg CBD Вкупно
CBD гел за болка

CBD Pain Freeze Gel Roll On – 350mg | Најдобро ослободување од болка

$39.99
 • 350 мг премиум CBD (канабидиол) од американска класа-А по порција
 • Екстракт од канабиноид со широк спектар кој содржи CBG, CBDV, итн.
 • Други корисни молекули, есенцијални масла, терпени и амино киселини
 • 100% органски, одгледан/преработен во САД, не-ГМО, без глутен и вегански
Продажба!
Крпен за болка CBD

CBD закрпи за продажба | Најдобро чудо 2022 година

$21.99
 • Избегнување на ефектот од првото поминување
 • Едноставен и удобен
 • Долго времетраење на дејството - до 8 часа
 • Контролирана, постојана администрација
 • Целна испорака
 • Без мешање со гастрични и цревни течности
Продажба!
ЦБД тинктура 1000 мг

CBD тинктура - 1000mg терпен зајакнат широк спектар - енергија

$49.99
 • 33 мг премиум CBD (канабидиол) од американска класа-А по порција
 • Екстракт од канабиноид со широк спектар кој содржи CBG, CBDV, итн.
 • Други корисни молекули, есенцијални масла, терпени и амино киселини
 • 100% органски, одгледан/преработен во САД, не-ГМО, без глутен и вегански
 • Достапно во Фокус, Енергија, Релакс, Закрепнување и Олеснување на терпенски профили