Најдобрите CBD производи се достапни на интернет во Red Emperor CBD Collective. Имаме CBD тинктури, Delta 8 THC производи, Delta 10 THC производи, CBD Gummies, CBD Pet Treats, CBD нега на кожата и многу повеќе.

Прикажани 1-16 на 35 резултати

1000 MG CBD тинктура

1000 MG CBD тинктура - терпен зајакнат широк спектар - опуштете се

$49.99
 • 33 мг премиум CBD (канабидиол) од американска класа-А по порција
 • Екстракт од канабиноид со широк спектар кој содржи CBG, CBDV, итн.
 • Други корисни молекули, есенцијални масла, терпени и амино киселини
 • 100% органски, одгледан/преработен во САД, не-ГМО, без глутен и вегански
 • Достапно во Фокус, Енергија, Релакс, Закрепнување и Олеснување на терпенски профили
Продажба!
CBD масло со широк спектар 3000 MG

3000 MG CBD масло за продажба

$79.99
 • 100 мг премиум CBD (канабидиол) од американска класа-А по порција
 • Екстракт од канабиноид со широк спектар кој содржи CBG, CBDV, итн.
 • Други корисни молекули, есенцијални масла, терпени и амино киселини
 • 100% органски, одгледан/преработен во САД, не-ГМО, без глутен и вегански
CBD широк спектар 500 MG

500 mg CBD масло | Најсигурен CBD

$29.99
 • 17 мг премиум CBD (канабидиол) од американска класа-А по порција
 • Екстракт од канабиноид со широк спектар кој содржи CBG, CBDV, итн.
 • Други корисни молекули, есенцијални масла, терпени и амино киселини
 • 100% органски, одгледан/преработен во САД, не-ГМО, без глутен и вегански
Продажба!
CBD за масло за болка

Се продава CBD со широк спектар – 1000mg

$39.99
 • 33 мг премиум CBD (канабидиол) од американска класа-А по порција
 • Екстракт од канабиноид со широк спектар кој содржи CBG, CBDV, итн.
 • Други корисни молекули, есенцијални масла, терпени и амино киселини
 • 100% органски, одгледан/преработен во САД, не-ГМО, без глутен и вегански
Продажба!
Случаеви1500 MG масло со целосен спектар

На продажба CBD масло 1500MG со широк спектар | Најдобар CBD во 2022 година

$49.99
 • 50 мг премиум CBD (канабидиол) од американска класа-А по порција
 • Екстракт од канабиноид со широк спектар кој содржи CBG, CBDV, итн.
 • Други корисни молекули, есенцијални масла, терпени и амино киселини
 • 100% органски, одгледан/преработен во САД, не-ГМО, без глутен и вегански
Продажба!
CBD масло со широк спектар

CBD масло за болка со широк спектар 1000 MG

$69.99
 • 33 мг премиум CBD (канабидиол) од американска класа-А по порција
 • Екстракт од канабиноид со широк спектар кој содржи CBG, CBDV, итн.
 • Други корисни молекули, есенцијални масла, терпени и амино киселини
 • 100% органски, одгледан/преработен во САД, не-ГМО, без глутен и вегански
 • Достапно во Фокус, Енергија, Релакс, Закрепнување и Олеснување на терпенски профили
Бомби за капење CBD

CBD бањски бомби со целосен спектар- 100mg | Најдобар тематски CBD

$10.99

Наполнете ја кадата со топла вода, ставете ја бомбата за капење и уживајте! За најдобри резултати, дозволете си најмалку 30 минути да натопите и да уживате во целосните ефекти на CBD и есенцијалните масла.

Бомби за капење CBD

Црвениот император CBD бањски бомби

Капсули од 750 MG

CBD капсули – 750mg полн спектар | Најсигурен CBD

$49.99
 • 30 капсули од 25 mg премиум CBD (канабидиол) од американска класа-А
 • Други корисни молекули, есенцијални масла, терпени и амино киселини
 • 100% органски, одгледан/преработен во САД, не-ГМО и без глутен и вегански
Третира од коноп за кучиња

CBD кучиња џвакаат без THC

$29.99
 • Го смирува стресот и анксиозноста
 • 100% природни состојки
 • Вкусен вкус на зелено јаболко и путер од кикирики
 • Органска, веганска, суперхрана
 • Без ГМО, без глутен, без млечни производи
 • 5mg CBD по третман/30 третмани /150mg CBD Вкупно
ЦБД Цвет од коноп

ЦБД Цветен коноп 1/8 oz – вино од цреша | НАЈДОБРИ ЦВЕЌЕ CBD

$24.99

CBD од вино од цреша длабоко се навалува во категоријата драга што го прави совршен цвет од коноп CBD за сите вас љубители на коноп таму. Одличен придружник покрај креветот за кога сакате да ги избркате долгите, немирни ноќи и да ве одведе со типот на смиреност последен пат ветен во рекламата на Калгон од доцните 70-ти.

Исто како и добра чаша вино, овие густи пупки од коноп се способни да ве натераат да запомните дека животот е секогаш побогат кога можете да одвоите време да застанете, да се опуштите и да го помирисате цветот на црешата.

Како што сугерира името, терпените во оваа убавина крцкаат со слатко коскесто овошје обложено со борови и пиперки подтонови. Високите нивоа на б-кариофилен и линалол му даваат на овој CBD пупка богат нос и релаксирачки терапевтски ефект. Покрај нејзината слатка страна, виното од цреши е исто така моќна моќ богата со CBD, способна да обезбеди прекрасна рамнотежа и можност за пушење.