Се прикажуваат сите 4 резултати

Третира од коноп за кучиња

CBD кучиња џвакаат без THC

$29.99
 • Го смирува стресот и анксиозноста
 • 100% природни состојки
 • Вкусен вкус на зелено јаболко и путер од кикирики
 • Органска, веганска, суперхрана
 • Без ГМО, без глутен, без млечни производи
 • 5mg CBD по третман/30 третмани /150mg CBD Вкупно
Куче CBD масло

Кучешки CBD масло 500mg | Најдобри производи за миленичиња CBD

$29.99
 • Поддршка за имунолошкиот систем
 • Поддржува витални системи за детоксикација
 • Помага да се намали оксидативниот стрес
 • Ги отстранува слободните радикали
 • Поддржува антиоксидантна функција
 • Промовира долгорочно здравје