Делта 8 THC придружна програма од колективот на Црвениот император

Добијте сопствена врска и заработете 15 проценти провизии за сите продажби преку нашата придружна програма за LIFE продажба на CBD и НОВИ федерално легални производи Delta 8 THC. Ако отсекогаш сте сакале да започнете сопствен бизнис и да поседувате диспанзер за марихуана, ова е вашата шанса да започнете со апсолутна НУЛА цена за првата деловна фаза. Ние ги следиме вашите препораки со колачиња за живот. Се додека тие нарачуваат, ќе добиете 15 проценти од вкупната продажба.

Нашата прва фаза за да заработите провизии е со вашата сопствена врска со придружната програма Delta 8 THC. Кога ќе се кликне на ова, ја следиме шифрата и кога ќе се изврши продажба, заработувате 15 проценти провизија платена двонеделно.

Нашиот деловен план од втора фаза е вие ​​да започнете сопствен диспанзер за CBD / Канабис надвор од вашиот дом или од посебна деловна локација.

Нашиот бизнис план од третата фаза е вие ​​да брендирате сопствена етикета на производите CBD и Delta 8 THC и да започнете сопствена веб-локација и/или бизнис.

D8 Количка за еднократна употреба 1 грам за еднократна употреба

Софтвер за следење на придружни програми на Delta 8 THC

Користејќи го нашиот софтвер за следење на придружните програми Delta 8 THC, можете да се најавите на нашата веб-локација и да ги следите вашите продажби, плаќања, дојдовен сообраќај, стапки на конверзија и многу повеќе. Ќе знаете колкава заработка, која кампања е најефикасна и заработка и плаќања.

Треба да отворите а Платете ја сметката на Пал да прима плаќања.

 

De;ta 8 THC подружница Следење

Следете ја вашата заработка директно од нашата веб-страница


График на придружна програма Delta 8 THC

Нашите графикони за придружни Delta 8 THC ќе ви помогнат да ги следите вашите приходи за напредок

 

Колку можам да заработам во вашата придружна програма Delta 8 THC?

 

Види: https://isenselogic.com/much-new-dispensary-customer-worth

CBD масло онлајн

Топ 8 причини зошто треба да го продадете Delta 8 THC сега.

  1. Делта 8 ТХЦ е соединение од растението коноп што е ФЕДЕРАЛНО ЛЕГАЛНО во СИТЕ 50 држави. Ова значи дека државите како Тексас, Флорида, Луизијана, Пенсилванија и многу други кои немаат рекреативни програми за марихуана ИЛИ ставаат забрани на државно ниво на неа, можат легално да се продаваат. Еве ја нашата моментална ажурирана листа на држави што не ја направиле нелегална. https://redemperorcbd.com/is-delta-8-thc-legal-in-my-state/ 

 

2. Производите на Делта 8 ТХЦ ви даваат високо ниво како обичната Делта ТХЦ 9 која се наоѓа во канабисот, но има различни својства и не доаѓа со параноја и други негативни несакани ефекти од високиот процент на ТХЦ.

 

3. Полицијата не може да ве уапси и да ви даде доживотно криминално досие во сегашните држави кои не го направиле тоа легално. Ако сте малцинство или познавате пријатели во држави каде марихуаната за рекреација е сè уште нелегална, овие производи би можеле да ја спасат нивната иднина од трајно криминално досие. Ако сте малцинство, ова е вашата шанса да и помогнете на вашата заедница и да заработите дополнителен приход во исто време. Неодамна на црнец му дадоа ЖИВОТЕН ЗАТВОР за поседување 1 унца марихуана само оваа година додека корпорациите продаваат милијарди долари месечно бесплатно. Види https://reason.com/2021/05/13/this-38-year-old-man-will-spend-life-in-prison-over-1-5-ounces-of-marijuana/

 

6. Кога конзумирате рекреативна марихуана што се продава во некои држави, се откажувате од вашите права да поседувате легално огнено оружје бидејќи тоа сè уште е наркотик од распоредот 1. Ако се пријавите за пиштол, ве прашуваат дали консумирате марихуана и ако лажете, правите кривично дело. Со производите на Delta 8 THC ова повеќе не е проблем.

 

7. Сите наши производи доаѓаат со бар-код што може да се скенира со паметен телефон за да се докаже дека неговата содржина е легална. Ова ја спречува полицијата да ве уапси и да предизвика секакви проблеми како кауција, адвокатски такси и затвор.

 

8. Државата може да ги киднапира вашите деца во држави каде што марихуаната е сè уште нелегална, како што се случи неодамна во Алабама, каде што ова му се случи на едно семејство. Локалните власти подоцна ќе додадат давачки единствени за само неколку држави, давачки што се користат најчесто во неколку рурални окрузи во северна Алабама. Неколку недели по апсењето, Прок и нејзиниот сопруг беа обвинети за кривично дело хемиско загрозување поради пушење марихуана. Да пушеле Delta 8 THC производи кои се легални во Алабама, тоа никогаш немаше да се случи. https://www.al.com/crime/2021/06/alabama-removes-toddler-from-michigan-family-found-with-marijuana.html?outputType=amp

 

Делта 8 THC придружна програма

Делта 8 THC придружна програма. Твојот бренд ТУКА.

Пробајте ги нашите производи за придружна програма Delta 8 THC денес!

60-дневна гаранција за враќање на парите!!!

Резиме
Делта 8 THC придружна програма
Член Име
Делта 8 THC придружна програма
Опис
Делта 8 THC Affiliate програма од Red Emperor Collective за да им помогне на оние кои сакаат да работат од далечина да заработат пари додека во исто време се борат против војната со дрога против канабисот и граѓаните на САД.
автор
издавач Име
Црвениот император колектив
Логото на објавувачот