Рефус HHC Gummies

$15.00 - $1,072.00

Отстрани
Категорија: SKU: N / A

Опис

Масовно и големо 25 mg HHC Gummies (Fruit Punch)

 

 

Ајде да одиме надолу по мемориската лента или барем до рефус HHC гуми за џвакање патека. HHC гуми за џвакање ви дозволуваат да се препуштите на сите детски вкусови со возрасен пресврт.

Можете да уживате во вкусовите на кисели мечки и овошни мечки со HHC, задоволувајќи го вашиот сладок заб , и твојот дух. Секоја тегла содржи 1000 mg HHC и 0.3% делта 9 THC. Може да очекувате стабилен, ладен високо ниво со суптилен наплив на шеќер.

Што е HHC?

HHC, еден од најновите канабиноиди од коноп, се создава со хидрогенизација. Се смета дека HHC се вари на ист начин како Делта 9 и дека е посилен од Делта 8 или 10.

Дали Bulk HHC Gummies е појак од Delta 8 THC Gummies

Иако не е докажано, многу истражувачи веруваат дека HHC е помоќен од Делта 8 ТХЦ. Можете да погледнете околу you tube за да најдете видеа од корисници кои тестираат HHC гумени мечки. Овој нов канабиноид сигурно ќе им овозможи на делта 9 THC гуми за џвакање да се кандидираат за своите пари. Огромната придобивка од гуми за џвакање HHC е тоа што тие

може да се продава во било која држава и секаков вид продавница. Нема потреба од скапи лиценци за диспанзери за марихуана или високи акцизи, државите наплаќаат вообичаени рекреативни диспанзери за марихуана.

Која е разликата помеѓу гуми за џвакање HHC и Делта 8,

Делта 8 е изомеризирана форма на THC која може да создаде дополнително студенило, но HHC е хидрогенизирана форма на THC и произведува релаксирачки и подигнувачки високо ниво.

Рефус HHC Gummies

Масовно HHC Gummies | Цена на големо с

Дали истекуваат гуми за HHC?

Иако се издржливи, гуми за џвакање HHC на крајот завршуваат. Проверете ја етикетата на вашето пакување за точен датум на истекување на најголемиот дел HHC гуми за џвакање.

Колку време ќе биде потребно за да влезат HHC-gmmies?

На HHC гуми за џвакање им требаат помеѓу 30-40 минути пред да почнете да ја чувствувате нивната моќ.

Каде можете да купите рефус HHC гуми за џвакање во САД?

Сè уште е тешко да се најдат гуми за HHC во продавниците, па затоа е најдобро да се Купете HHC гуми за џвакање преку Интернет.  Redemperorcbd.com продава гуми за џвакање HHC во големи и единечни конфигурации. 

 

Бела етикета HHC Gummies

Нарачајте ги вашите HHC Gummies на големо со празно пакување за да можете да ја брендирате вашата сопствена етикета.

Може ли да чувам гуми за HHC во фрижидерот?

ХХЦ непцата не треба да се оставаат во фрижидер. Ова може да доведе до нивно ненамерно стврднување. Исто така, треба да ги чувате од жешките области за да спречите да се стопат заедно во голем блог. 

Колку гуми за џвакање HHC треба да земам?

Препорачуваме да започнете со една или две гуми за џвакање во зависност од вашата толеранција.

 

Дали производите HHC се легални во мојата држава.

Предлог-законот за фарма од 2018 година го овласти федералното одгледување на коноп и неговите деривати. Легалните деривати на канабис мора да содржат помалку од 0.3% THC по исушена тежина, според нацрт-законот за фарми од 2018 година.

Ова законско барање се однесува на сите HHC производи, кои вклучуваат јадења и HHC vape касети.

Секоја држава има можност да усвои слични закони или да ги рекатегоризира супстанциите на свое ниво. HHC не е вообичаено соединение во растенијата од коноп, па затоа мора да се трансформира во CBD, CBN или CBC за да се добие.

Законите за канабис се предмет на промена во секој момент. Можно е државните законодавци одеднаш да го прогласат канабисот за контролирана супстанција. Ви препорачуваме да бидете во тек со сите актуелни регулативи пред да користите HHC.

 

Достапни како рефус спакувани HHC гуми за џвакање од 1,000 парчиња, неозначени тегли од 30 ct (100 единици MOQ) или пакувања од 24 единици на готов производ подготвен за малопродажба од брендот Merkaba (4 кутии MOQ).

 

25 mg HHC Gummies обезбедуваат еуфоричен ефект и треба да бидат соодветно означени со јасно УПОТРЕБА САМО ЗА ВОЗРАСНИ инструкции на пакувањето.

Состојки: Глукозен сируп, шеќер, дестилирана вода, пектин, екстракт од коноп хексахидроканабинол, природни и вештачки вкусови, природни и вештачки бои, лимонска киселина, натриум цитрат.


Б2Б НА ГОЛЕМО
 - Регистрирајте ја вашата B2B сметка на големо за најниската достапна цена.

 

 

Резиме
производ на сликата
автор Евалуација
1star1star1star1star1star
Агрегатно оценување
нема рејтинг врз основа на 0 гласови
Име на бренд
Merkaba
име на продукт
HHC Gummies
Цена
долари 15.00-1062.00
Достапноста на производот
Достапно на залиха

Дополнителни информации

Избори

Пакет примероци од 4 парчиња, тегла од брендот Merkaba од 30 ct Пакет футроли со 24 ктони, неозначена тегла од 30 ct, рефус (1000 парчиња)

Прегледи

Сеуште нема коментари.

Биди прв кој ќе даде коментар за „Групни гуми за џвакање HHC“

Вашата е-маил адреса нема да биде објавена

Испратете коментар