Produktet White Label Delta 8 THC

$500.00

Përshkrim

White Label Delta 8 THC Cartridges & Gummies

Testi ynë Delta 8 & CBD Gummies me prejardhje nga kërpi me mbi 90% Delta 8 THC ose CBD. Etiketat Yout përmbajnë një nga fishekët delta 8 më të fortë të disponueshëm sot. Ne ofrojmë gjithashtu etiketim të bardhë dhe etiketim privat.

 

Produktet White Label Delta 8 THC

Produktet White Label Delta 8 THC

Etiketat tuaja të markave Delta 8 THC & CBD Gummies

Çamçakëzat tona Delta 8 THC & CBD aktualisht testojnë mbi 90% të Delta 8THC/CBD. Pjesa tjetër janë CBN dhe CBC. Bërthama qeramike është e rrethuar nga një grykë qeramike.

Shërbimet e etiketimit privat dhe të etiketimit të bardhë Delta 8 dhe CBD

Ekzistojnë dy mundësi për blerje

Etiketimi i Bardhë Delta 8 & CBD

Emri i kompanisë suaj do të shfaqet në produkt. Ne mund t'ju ndihmojmë me dizajnin dhe markën.

Etiketimi privat Delta 8 & CBD

Bëjeni produktin(ët) tuaj gati për shitje, me markën tuaj të plotë dhe formulën e personalizuar

Çfarë është Delta 8 THC?

Delta 8 THC, e cila është shumë e ngjashme me Delta 9, është një kanabinoid natyral. Delta 9 THC dhe Cannabidiol D8 mund të gjenden vetëm në sasi të vogla.

Masat paraprake të gomës dhe karrocave të Delta 8 THC

JU LUTEM PËRDORNI ME PËRGJEGJËSI. KONSULTOHUNI FURNIZUESIN E SHKOLLAVE TUAJ FILLORE PARA PËRDORIMIT. Produkti nuk është menduar të përdoret për operimin ose drejtimin e makinerive.

 • Mos e përdorni këtë produkt nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni ndonjë gjendje tjetër mjekësore.
 • Konsultohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë produkt.
 • Duhet të jeni të paktën 21 vjeç për të blerë ose përdorur
 • Ju mund të ndjeni një rritje të presionit të gjakut dhe/ose të rrahjeve të zemrës për shkak të Delta 8 THC.

Kjo faqe interneti përmban informacione edukative dhe nuk duhet të konsiderohet këshilla ligjore ose mjekësore.

White Label Delta 8 THC Legalities

Ne prodhojmë Delta 8 THC sipas ligjeve shtetërore dhe federale. Ai përmban jo më shumë se 0.3% Delta9 THC. Është përgjegjësia juaj të siguroheni që të gjitha ligjet të ndiqen. Ne nuk do të dërgojmë në asnjë territor apo shtet ku ligjet lokale bien ndesh me projektligjin e fermës 2018. Të gjitha aspektet e blerjes suaj janë në dorën tuaj.

Efektet afatgjata të Delta 8 CBD nuk janë provuar. Këto komente janë dhënë vetëm për qëllime informative.

Red Emperor Collective nuk jep këshilla mjekësore. Fishekët tanë vape me delta 8 THC nuk kanë për qëllim të diagnostikojnë, trajtojnë, kurojnë ose parandalojnë ndonjë sëmundje.

Është e paqartë nëse metabolitët e delta 8 THC mund të japin rezultate false gjatë testeve të drogës që shikojnë delta 9 THC.

Së fundmi DEA ka pastruar produktet Delta 8 THC duke i deklaruar ato SI NUK JETË substanca të kontrolluara. Shiko: DEA deklaron se Delta-8 nuk është një substancë e kontrolluar federalisht - Kultivues i kërpit

Disa njerëz përfunduan me shumicë të papërpunuar
-përfundimtar i paetiketuar
Përfundimet mund të printohen
Marka jonë

 

Si të filloni një kompani me etiketë private CBD ose Delta 8 THC

Ju duhet të zgjidhni një produkt që të jetë marka juaj Private Label në mënyrë që të filloni një biznes CBD. Ju keni mundësinë të zgjidhni nga një shumëllojshmëri markash ose të bëni produktet tuaja CBD. Për të siguruar që produktet tuaja të përmbushin standardet e kënaqësisë së klientit, ka disa gjëra që duhet të bëni. Së pari duhet të identifikoni klientët që dëshironi të synoni. Është e rëndësishme të dini se si të bëni dallimin midis konkurrentëve tuaj. Klientët tuaj janë klientët tuaj të mundshëm. Ju gjithashtu duhet të njihni produktet më të mira CBD. Ju mund të filloni biznesin tuaj CBD duke filluar një kompani private etiketë.

 

Kompanitë CBD me etiketa private mund të prodhojnë produktet tuaja. Produktet CBD me etiketë private prodhohen nga një kompani, por shiten me një emër tjetër. Këto produkte zakonisht prodhohen për këtë qëllim dhe nuk shiten nën markën e tyre. Etiketa private Delta 8 THC  produktet kanë të njëjtat përfitime dhe përfitime si të markave etiketë e bardhë delta 8 THC produkteve. Ju gjithashtu mund të zgjidhni nga disa marka nëse jeni duke kërkuar për një opsion me kosto më të ulët.

Ju gjithashtu mund të bëni produktet tuaja CBD dhe më pas t'i shisni ato nën markën tuaj. Ju keni mundësinë të zgjidhni nga markat dhe pikat e forta të ndryshme. Ju gjithashtu mund të krijoni paketimin dhe markën tuaj. Etiketimi privat është një mënyrë për të krijuar produktet tuaja CBD. Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar të bëni kremrat ose tinkturat tuaja CBD. Të dyja kanë të njëjtat përfitime. Marka juaj do t'ju lejojë të dalloni produktin tuaj nga produktet e tjera. Etiketimi privat ofron shumë përfitime, duke përfshirë produkte CBD me cilësi të lartë dhe me porosi. Ju duhet të mendoni për blerjen e tinkturave CBD nga një kompani që prodhon Produktet Bulk Delta 8 THC nëse jeni duke kërkuar për një produkt të pasur me CBD.

Etiketa e bardhë Delta 8 THC kompanitë mund të jenë një mënyrë e shkëlqyer për ju që të shpërndani produktet tuaja CBD te klientët. Ju mund t'i besoni kompanisë së etiketës private për t'ju furnizuar me CBD me cilësi të lartë dhe me fuqi të lartë. Ndërsa shumë kompani ofrojnë të njëjtat përfitime të produkteve CBD me etiketim të bardhë, ju duhet të verifikoni akoma pastërtinë e produktit. Para se të konsumoni çdo lloj ekstrakti të kërpit, konsultohuni me mjekun tuaj.

Ju duhet t'i kushtoni vëmendje cilësisë së produktit kur zgjidhni një kompani private të etiketës. Kompanitë e etiketës private mund të mos jenë të njëjta. Një kompani CBD nuk do të shesë produktet e veta. Produktet e etiketës private janë më cilësore se ato të prodhuara nga kompanitë që nuk kanë etiketë private. Një prodhues duhet të ketë një markë të fortë dhe një faqe interneti të dizajnuar mirë. Ju mund të jeni të sigurt se produkti juaj do të jetë i sigurt për t'u përdorur.

Kompanitë e etiketës private janë një opsion i shkëlqyeshëm nëse doni të krijoni markën tuaj. Neurogen është një shembull i një kompanie private. Kërpi i papërpunuar që përdor është marrë nga fermat e Kalifornisë dhe përpunohet në objekte të çertifikuara nga cGMP. Kjo garanton që produkti është i sigurt. Etiketa private Delta 8 THC produktet janë gjithashtu më të përballueshme se produktet me etiketë të bardhë. Shumë produkte CBD mund të shiten nën të njëjtën markë.

   

  Telefononi 425-351-1517 për të folur me një konsulent sot!

  Vlerësime

  Nuk ka komente ende.

  Bëhu i pari që komenton “Produktet e Etiketës së Bardhë Delta 8 THC”

  Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  Posto koment