Bulk Legal Delta 9 THC Gummies

$15.00 - $1,200.00

Qartë

Përshkrim

110 mg CBD + Delta 9 THC Gummies (Cherry Lime)

Më në fund, ligjore Çamçakëz Bulk Delta 9 THC kanë mbërritur!

Shijoni një kafshatë nga goma jonë e shalqirit Delta-9 THC. Relaksohuni, shijoni lehtësimin dhe uluni. Çdo copë ka 10 mg Delta-9 THC me prejardhje nga kërpi dhe 15 mg CBD. Kjo shije shalqini ofron lumturinë e fundit.

Çamçakëzët tanë Delta-9 THC përmbajnë 100% CBD që rrjedh nga kërpi. Këto gome nuk përmbajnë komponime sintetike ose përbërës të panjohur.

Tani mund të pyesni veten se sa e ligjshme është kjo. Është e lehtë të përgjigjesh. Produktet CBD mund të përmbajnë ligjërisht 0.3% Delta 9THC për peshë të thatë sipas faturës së fermës 2018. Çamçakëzët tanë Delta-9 THC peshojnë më shumë se të tjerët (secila peshon mbi 5 gram). Për të ofruar 10 mg të ligjshëm, Delta 9 të rrjedhur nga kërpi dhe 14 mg CBD për copë, ne përdorim peshën e thatë.

Vegan, pa gluten, pa qumësht dhe 100% vegan!

Ju rekomandojmë që të filloni me gjysmë çamçakëzi dhe të prisni të paktën një orë para se të konsumoni më. Ju mund ta përdorni këtë produkt në çdo kohë të ditës. Megjithatë, për shkak se ka THC në produkt, ju rekomandojmë ta bëni këtë në një mjedis të relaksuar. Shmangni makineritë e rënda dhe shmangni përdorimin e makinerive të rënda. *

Përbërësit: Sheqer kallami dhe shurup misri, përzierje pektine. Aromë natyrale, ngjyrë natyrale. Acid citrik. Kanabinoidet që rrjedhin nga kërpi.

Legal Delta 9 THC Gummies

Legal Delta 9 THC Gummies

Legaliteti i Delta-9 THC është mbarëkombëtar. Këtu janë Detajet.

 

La Fatura e fermës 2018 hap mundësinë e THC me bazë kërpi.

Është viti 2022, por Projektligji i Fermës 2018 ende po i lëkundet gjërat në tregun e kanabisit në SHBA. Në vitet që nga hyrja në fuqi e projekt-ligjit, produkte të pasura me CBD, delta-8 THC, delta-10 THC dhe kanabinoidë të tjerë në zhvillim janë bërë të disponueshme për masat falë individëve dhe kompanive sipërmarrëse në sektorin e lulëzuar të kërpit.

Disa marka në industrinë e kërpit kohët e fundit kanë përfituar nga fleksibiliteti i faturës së fermës për të krijuar produkte që ofrojnë një përvojë tradicionale THC për klientët e tyre.

 

A janë të ligjshme produktet Delta-9 THC?

Përgjigja e shkurtër është se i sigurt produktet që përmbajnë delta-9 THC mund të jenë të ligjshme! Është më e ndërlikuar se kaq. Këto produkte bazohen në nivelet e tyre individuale të THC dhe burimin e THC.

Projektligji i fermës i vitit 2014 lejoi kultivim shumë të kufizuar të kërpit industrial për të mbështetur programet kërkimore. Projektligji i fermave 2018, i njohur gjithashtu si Akti i Përmirësimit të Bujqësisë i 2018, e zgjeroi ndjeshëm këtë. Ajo legalizoi kultivimin e kërpit në nivel federal. Kushdo që ka tokën, njohuritë dhe mjetet e duhura për të filluar një fermë kërpi mund ta bëjë këtë. Ligji gjithashtu thoshte se kërpi duhet të jetë më pak se 0.3% THC për peshë të thatë. Kjo është për të dalluar kërpin industrial (shpesh përdoret për litar dhe tekstile të tjera) nga bimët e kanabisit të kultivuara posaçërisht me qëllimin e shpërndarjes së THC.

Kërpi, si kushërinjtë e tij të fuqishëm, është një anëtar i familjes së bimëve të kanabisit dhe përmban një sërë kanabinoidësh (përbërësi kimik aktiv që gjendet në bimët e kanabisit). Studiuesit dhe kultivuesit ishin në gjendje të studionin dhe përpunonin kërpin më lirisht pasi u miratua Projektligji i Fermës.

Produktet CBD me bazë kërpi të çdo përshkrimi u bënë shpejt të njohura. Së shpejti, produkte me delta-8 THC-kannabinoidë që gjenden në sasi të vogla në bimët e kërpit ose kanabisit, si dhe produkte me delta-10 THC-kanabinoide, ishin gjithashtu të disponueshme. Këto mund të sintetizohen duke përdorur izolimin CBD për të prodhuar produkte që kanë efektet unike të këtyre kanabinoideve. Shumë prodhues tani po zgjedhin të eliminojnë delta-9 THC nga ekstraktet e tyre ose të zvogëlojnë rolin e saj në produktet me spektër të plotë. Produktet e ligjshme federale të kërpit duhet të përmbajnë më pak se 0.3% delta-9THC për peshë të thatë.

Kanabinoidi delta-9 THC, i cili është ajo që shumica e përdoruesve të kanabisit e dinë dhe e duan, është përgjegjës për nivelin euforik të lidhur me pirjen e duhanit të marihuanës ose produkteve të tjera THC në shtetet ligjore mjekësore ose rekreative, si p.sh. ushqimet ose fishekët e vapës. Edhe pse është e ligjshme në shtete të caktuara, nuk është ende e ligjshme në nivel federal.

Disa prodhues të kërpit pëlqejnë Redempeorcbd.com ka mundur të përdorë kufizimin 0.3% delta-9-THC në avantazhin e tyre. Ata mund të ofrojnë produkte me sasi të dukshme të delta-9-THC në çdo treg kombëtar për sa kohë që produktet e tyre të kërpit përputhen me këtë kërkesë të raportit.

Përdorimi vetëm për të rriturit
PËRDORIMI VETËM PËR TË RRITUR
Shitja për të miturit është rreptësisht e ndaluar.

Disponohen si çamçakëz të paketuar me shumicë prej 1,000 copë, kavanoza 30 ct të paetiketuar (100 njësi MOQ) ose pako me 24 njësi të produktit të gatshëm për shitje me pakicë të markës Merkaba (4 kuti MOQ). Zbritje në vëllim për Llogaritë me shumicë B2B llogaritet automatikisht në karrocën e blerjeve.

$1,200.00

Paketuar në masë 110 mg CBD+Delta-9 THC Gummies (Cherry Lime, 1000 copë

Disponueshmëria: Në magazinë
SKU:D8WD8G110-CLBLK
përmbledhje
Imazhin e produktit
Author Vlerësim
1star1star1star1star1star
agregati Rating
nuk ka vlerësim në bazë të 0 vota
Brand Name
Merkaba
Emri i produktit
Delta 9 THC Gummies
Çmimi
USD 15.00-1200.00
Produkt Disponueshmëria
Në dispozicion në magazinë

Informacion shtesë

përzgjidhni Shtesat

Paketa kampione 4 copë qershi lime, 4 copë paketë mostrash Dragon berry, 4 copë paketë mostër Mango passion, 4 copë Kavanoz mostër Rainbow Candy, Kavanoz i paetiketuar 30 Ct Qershi Lime, E paetiketuar 30 Ct Kavanoz Dragon Berry, Janë etiketuar 30 Kavanoz Mango Passion 30 ct, Kavanoz i markës Merkaba 30 ct (24 njësi gëlqere qershie), kavanoz Merkaba 30 ct (24 njësi Dragon Berry), Merkaba i markës 30 ct (24 njësi Mango Passion), Kavanoz Merkaba i markës 30 ct (24 njësi Karamele Rainbow), Me shumicë 1000 Copë Lime Qershi, Me shumicë 1000 Copë Dragon Berry, Me shumicë 1000 Copë Mango Passion, 1000 Copë Me shumicë Rainbow Candy

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që komenton “Bulk Legal Delta 9 THC Gummies”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Posto koment