Furnizuesi me shumicë Bulk Delta 8 THC në partneritet me Globalcannabinoid.io

Red Emperor Delta 8 THC Bulk Distributors është zgjedhja juaj më e mirë produkte me shumicë delta 8 THC. Delta 8 THC është legale federale në të 50 shtetet, megjithatë disa shtete kanë vendosur ndalime për produktin, duke përfshirë selinë e shtetit të Nevadës. Globalcannabinoids.io. Red Emperor Collective i cili është i bazuar në San Diego Kaliforni ka bashkëpunuar me Globalcannabiods për t'u shërbyer klientëve të tyre me produkte delta 8 THC në shtetet që janë ende të ligjshme. . Nëse jeni duke kërkuar për furnizues me shumicë Bulk Delta 8. Ne jemi shpërndarës premium të shumë produkteve në kategoritë delta 8 dhe 10. Ne kemi lulet, gomat, karrocat, tinkturat dhe produktet më të mira të Delta 8. Ka shumë opsione të disponueshme për produktet Delta 8 THC që mund të blihen me pakicë ose si materiale për prodhim. DEA ka pastruar tashmë Produktet Delta 8 për Shitjet në mbarë vendin Shih: https://www.marijuanamoment.net/dea-emboldens-delta-8-hemp-businesses-by-signaling-that-the-cannabinoid-is-federally-legal/

me shumicë Delta 8 THC Products

Këtu janë 7 arsye për të shitur produkte Delta 8 THC me shumicë tani.

  1. Delta 8 THC, një përbërës i bimës së kërpit, është federalisht i ligjshëm në të 50 shtetet. Kjo do të thotë që marihuana legale mund të shitet në shtete të tilla si Teksasi, Florida dhe Luiziana. Kjo është lista më aktuale e shteteve që nuk e kanë bërë të paligjshme. https://redemperorcbd.com/is-delta-8-thc-legal-in-my-state/

2. Produktet Delta 8 THC ju japin të njëjtën vlerë si Delta THC 9 e zakonshme, por me veti të ndryshme. Nuk ka paranojë apo efekte të tjera anësore si nivele të larta të THC.

 

3. Në shtetet aktuale ku nuk është e ligjshme, policia nuk mund t'ju arrestojë dhe t'ju bëjë një precedent penal të përhershëm. Këto produkte mund të jenë shpëtimtare për miqtë ose pakicat që jetojnë në shtete që kanë legalizuar marijuanën rekreative. Ky është shansi juaj për t'i rikthyer komunitetit tuaj duke fituar gjithashtu të ardhura shtesë. Së fundmi ata i dhanë JETË NË BURG një zezak për posedim të 1 ons marihuanë vitin e fundit, ndërkohë që korporatat po shesin miliarda dollarë në muaj. Shiko https://reason.com/2021/05/13/this-38-year-old-man-will-spend-life-in-prison-over-1-5-ounces-of-marijuana/

 

4. Ju nuk keni nevojë për ndonjë licencë të veçantë të marihuanës ose të paguani ndonjë akcizë shtesë si dispanserët e rregullt të marihuanës. Zips.com, një dispanseri rekreative e marihuanës në shtetin e Uashingtonit, shet mesatarisht 1.5 milionë paund kanabis në muaj dhe duhet t'i paguajë bordit të kontrollit të pijeve 500,000 kthim parash shtetit. Pastaj ata duhet të paguajnë taksa federale, pa asnjë zbritje, sipas rregullave tatimore 480E. Shiko: https://www.502data.com/license/427634 Me CBD dhe Delta 8 THC ju paguani taksa normale si çdo produkt tjetër. Ju gjithashtu mund t'i shesni produktet Delta 8 THC në dyqane vape, bare nargjilesh dhe dyqane tymi. Me programin tonë MLM, ju mund ta shesni ligjërisht nga shtëpia juaj.

 

5. Ju hiqni dorë nga e drejta juaj për të zotëruar ligjërisht një armë zjarri nëse përdorni marijuanë rekreative në shtete të caktuara. Është ende një ilaç i Programit 1. Ata do t'ju pyesin nëse keni përdorur ndonjëherë marihuanë. Nëse gënjeni, do të akuzoheni për një krim. Ky nuk është një problem me produktet Delta 8 THC.

 

6. Çdo produkt vjen me një barkod që mund të skanohet me një smartphone për të verifikuar ligjshmërinë e tij. Ky barkod parandalon policinë nga arrestimi dhe shkaktimi i të gjitha llojeve të problemeve si lirimi me kusht, tarifat e avokatit, koha e burgut dhe koha e burgut.

 

7. Në shtetet ku posedimi i marihuanës është ende i paligjshëm, shteti mund të rrëmbejë fëmijët. Kjo është bërë së fundmi në Alabama. Më vonë, zyrtarët lokalë do të shtonin tarifa shtesë që ishin unike për disa shtete. Këto janë tarifat që përdoren më së shpeshti në disa qarqe rurale në veri të Alabamës. Prock dhe burri i saj u akuzuan të dy për rrezik kimik për përdorimin e marihuanës. Kjo nuk do të kishte ndodhur nëse ata do të kishin përdorur produkte Delta 8 THC, të cilat janë të ligjshme në Alabama. https://www.al.com/crime/2021/06/alabama-removes-toddler-from-michigan-family-found-with-marijuana.html?outputType=amp

8. Duhet të veproni shpejt me delta 8 THC sepse disa shtete kryesisht ata që kanë legalizuar tashmë marihuanën po përpiqen të ndalojnë Produktet Delta 8 për të mbrojtur produktet e tyre të marihuanës. Disa shtete si Alabama dhe Florida i kanë legalizuar plotësisht produktet ndërsa disa kanë ndalime të plota si Idaho dhe Utah.

Produktet tona delta 8 janë bërë me cilësinë dhe pastërtinë më të mirë të përbërësve. Ne përdorim varietetet më të mira të zgjedhura nga turma për të prodhuar një produkt që është i mrekullueshëm për shije, ndjesi dhe rezultate. Hidhini një sy produkteve tona me shumicë Delta 8 dhe bëni një porosi sot. Mund të na kontaktoni në çdo kohë. Dyqani ynë online është gjithashtu i hapur 24 orë në ditë.

Mirë se vini në produktet më të shitura në industrinë CBD. Produktet federale të ligjshme Delta 8 THC & Delta 10 THC, të cilat janë të garantuara për të nxitur shitjet e biznesit tuaj CBD.

përmbledhje
Imazhin e produktit
Author Vlerësim
1star1star1star1star1star
agregati Rating
5 në bazë të 12 vota
Brand Name
Perandori i Kuq CBD
Emri i produktit
Produkte me shumicë Delta 8 THC
Çmimi
USD 500-100000
Produkt Disponueshmëria
Në dispozicion në magazinë