Si të hapni një shpërndarës në shumicën e shteteve për më pak se 50 dollarë.

 

Në shumicën e shteteve hapja e një dispancerie të marijuanës kushton më shumë se 1 milion dollarë vetëm për të hapur derën për shkak të tarifave të shtrenjta të licencimit, kërkesave të sigurisë, tarifave të taksave të akcizës, inventarit të produkteve dhe punonjësve. Ka shumë histori të dyqaneve të mamasë dhe pops që u larguan nga ky treg i ri për shkak se korporatat e mbështetura nga miliona dollarë hyjnë dhe paguajnë deri në 25.000 dollarë vetëm për APLIKO! Sidoqoftë, falë faturës së fermës 2019, ju mund të hapni dispancerin tuaj të kërpit Delta 8 THC menjëherë nga shtëpia juaj për më pak se 50 dollarë duke përdorur Programin e Filialit Kolektive të Perandorit të Kuq.

 

Plani ynë i thjeshtë i biznesit të shpërndarësve

Delta 8 THC është një nga qindra përbërësit që rrjedhin nga bima e kërpit, por ndryshe nga CBD, CBG dhe CBD, ky përbërës ju jep një nivel të lartë të ngjashëm me Delta 9 THC i cili rrjedh nga bima e kanabisit, e cila ende renditet në një plan. 1 produkt nga qeveria federale. Për shkak të faturës së fermës, ju lejohet ligjërisht të shisni produkte Delta 8 THC, ashtu siç ju lejohet të shisni produkte CBD, përveç nëse shteti juaj e ka bërë Delta 8 THC të paligjshme që disa e kanë bërë. Megjithatë, si një tregtar bashkëpunëtor, ju ende mund t'u shisni miqve dhe familjes në shtete që janë të ligjshme, pavarësisht nëse jetoni në një shtet të ndaluar apo jo. Mund të filloni me disa produkte dhe t'ua shisni miqve tuaj dhe të rriteni prej andej!

Faza 1 Plani i fillimit të dispensrisë vetëm në internet Kostoja 49.00 dollarë

Për vetëm 49.00 dollarë mund të filloni të fitoni para në mediat sociale dhe në internet duke u treguar miqve dhe ndjekësve tuaj për produktet tona CBD dhe Delta 8 THC. për qind e çmimit total të shitjes. Ju gjithashtu mund të rekrutoni miq të tjerë, anëtarë të familjes dhe ndjekës për t'u bashkuar me programin tonë të filialeve dhe ju merrni 10 përqind komisione për gjithçka që ata shesin gjithashtu.

 

 Faza 2 Kostoja e fillimit të planit të dispenzimit të biznesit të bazuar në shtëpi 249.00 dollarë

Kjo përfshin të gjithë sa më sipër, plus

me pakicë
1 Fishekë e disponueshme Delta 8 THC 15 49.99
1 Delta 8 THC Vape Caridge 11 39.99
1 Delta 8 THC Red Perandori Gummies 49.99
1 1000 MG Tinkturë CBD Shishe me kosto 49.99
1 Trajtim qensh CBD 29.99
1 krem ​​CBD kundër plakjes 59.99
1 Xhel për qetësimin e dhimbjeve CBD me rrota 39.99
1 Patch dhimbjeje CBD 24.99
Vlera totale   $ 344.92

 

Ky plan është për ata që duan të fitojnë edhe më shumë para duke u shitur drejtpërdrejt miqve dhe anëtarëve të familjes së tyre. Sa njerëz njihni që pëlqejnë kanabisin dhe kuptojnë përfitimet e CBD?

Ju gjithashtu do të keni akses në listën tonë të çmimeve me shumicë, ku në vend që të bëni komisione 10 përqind për çdo shitje, ju bëni direkt nga 20 deri në 50 përqind komisione për shitje. Plus, në krye të çdo shitjeje në internet, ju bëni nga vetja ose bashkëpunëtorët tuaj.

Sa mund të fitoni duke përdorur Programin tonë të Filialit Dispensary?

Numri i Filialeve  Shitjet në muaj  Shitjet totale Fitimet e komisionit në muaj
10  1,000.00 dollarë  10,000.00 dollarë  500.00 dollarë
20  1,000.00 dollarë  20,000.00 dollarë  1,000.00 dollarë
30  1,000.00 dollarë  30,000.00 dollarë  1,500.00 dollarë
40  1,000.00 dollarë  40,000.00 dollarë  2,000.00 dollarë
50  1,000.00 dollarë  50,000.00 dollarë  2,500.00 dollarë
Numri i Filialeve  Shitjet në muaj  Shitjet totale  Fitimet e komisionit në muaj
10  2,500.00 dollarë  25,000.00 dollarë  1,250.00 dollarë
20  2,500.00 dollarë  50,000.00 dollarë  2,500.00 dollarë
30  2,500.00 dollarë  75,000.00 dollarë  3,750.00 dollarë
40  2,500.00 dollarë  $ 100,000.00  5,000.00 dollarë
50  2,500.00 dollarë  $ 125,000.00  6,250.00 dollarë
Numri i Filialeve  Shitjet në muaj  Shitjet totale  Fitimet e komisionit në muaj
10  5,000.00 dollarë  50,000.00 dollarë  2,500.00 dollarë
20  5,000.00 dollarë  $ 100,000.00  5,000.00 dollarë
30  5,000.00 dollarë  $ 150,000.00  7,500.00 dollarë
40  5,000.00 dollarë  $ 200,000.00  10,000.00 dollarë
50  5,000.00 dollarë  $ 250,000.00  12,500.00 dollarë

 

Këto mund të duken si qëllime të larta, por mbani mend se dispanseri rekreativ i marijuanës në një qytet me madhësi mesatare bën mesatarisht 1 milion në muaj shitje. Shiko https://www.502data.com/

i_502_data_sales

Dispanseri më i lartë rekreativ i marihuanës në shtetin e Uashingtonit sipas shitjeve mujore

Faza 3 Faqja e internetit e markës suaj dhe dyqani fizik i kërpit

Legjislacioni federal për marihuanën është afërsisht, dhe tani është mundësia juaj 1 në 100 vjet për të filluar markën tuaj dhe për të hyrë në një industri të re emocionuese dhe shumë fitimprurëse. Me Kanadanë duke u legalizuar plotësisht dhe Meksika legalizimi i marihuanës së fundmi në nivel federal është vetëm një çështje kohe përpara se Shtetet e Bashkuara të bëjnë të njëjtën gjë. Në mes, ne jemi në një vend të ëmbël me Delta 8 THC & CBD. Meqenëse shumë shtete nuk e kanë legalizuar marijuanën rekreative si Teksasi, Florida, Karolina e Veriut, Alabama, nuk lejohen të blejnë ligjërisht marihuanë të rregullt dhe mund t'i nënshtrohen burgut, gjobave dhe madje edhe humbjes së fëmijëve të tyre. Jo me Delta 8 THC, nëse ata nuk kanë vendosur një ndalim, është 100 për qind e ligjshme të shesësh posedim dhe të konsumosh ATSH SI CBD për sa kohë që është nën 0.3 për qind Delta 9 THC. Kjo do të thotë që ju mund të hapni një dyqan fizik kërpi në Teksas dhe të filloni të shisni produkte ligjore CBD THC 8 & 10 sot. Mijëra sipërmarrës po bëjnë saktësisht të njëjtën gjë në mbarë vendin tani. Shiko: https://journalstar.com/news/local/crime-and-courts/theyre-not-doing-anything-illegal-lincoln-police-not-concerned-with-delta-8/article_3086ad5e-dc10-59cd-88cc-0f72cc67018b.html

 

 

 

 

 

Si të hapni një dispanzeri

Dispanseritë CBD & Delta 8 po hapen në të gjithë vendin. Filloni Tani!

 

Kur të keni dyqanin tuaj, do të keni akses në zbritjet tona të vëllimit të madh, të cilat do t'ju japin një marzh fitimi edhe më të lartë, dhe së bashku me këtë program, ju mund të filloni markën tuaj të produkteve CBD me faqen tuaj të internetit që mund t'u shisni produkte njerëzve në të gjithë vendin. Nuk ka asnjë kosto shtesë fillestare për këtë plan, thjesht blini aq produkte sa ju nevojiten nga faqja jonë me shumicë.

 

Faza 5 Uebsajti juaj i markës dhe ose dyqani fizik

Mësoni më shumë rreth planeve tona

Filloni biznesin tuaj me produktet tuaja të etiketuara të bardha në dyqanin tuaj online. Bëni shenjën tuaj në industrinë e ardhshme miliardë dollarëshe

DIY + DropShip

$299 / mo
+ 220 dollarë Tarifa e konfigurimit një herë

Përfshin:

 • Etiketa e bardhë e produkteve tuaja
 • Ne Furnizojmë Inventarin Tuaj
 • Përmbushja dhe dërgesa
 • Platforma e përcjelljes së porosive

REGJISTROHU TANI

popullor

Gjuha bejzik
Dyqan i menjëhershëm CBD

$599 / mo
+ 599 dollarë Tarifa e konfigurimit një herë

Përfshin:

 • Ne ndërtojmë dyqanin tuaj online
 • Etiketa e bardhë e produkteve tuaja
 • Përpunimi Pagesa
 • Ne Furnizojmë Inventarin Tuaj
 • Platforma e Shitjeve të Filialeve
 • Përmbushja dhe dërgesa

Mëso më shumë

Vlera më e mirë

pro
Dyqan i menjëhershëm CBD

$999 / mo
+ 1250 dollarë Tarifa e konfigurimit një herë

Përfshin:

 • Ne ndërtojmë dyqanin tuaj online
 • Etiketa e bardhë e produkteve tuaja
 • Përpunimi Pagesa
 • Ne Furnizojmë Inventarin Tuaj
 • Përmbushja dhe dërgesa
 • Sistemi i Shitjeve të Filialeve
 • Platforma e çmimeve me shumicë
 • Funksionaliteti i Auto-Anijes
 • Automatizimi i Karrocave të Braktisura
 • Miniaplikacioni i bisedës së drejtpërdrejtë
 • Kosto më e ulët e mallrave
  *Marzhe më të larta fitimi

Mëso më shumë

FAQ

SA MUND TË FITOJ NË ÇDO SHITJE?

Ju do të merrni pjesën tuaj të fitimit në çdo shitje. Shumica e klientëve që blejnë CBD shpenzojnë mesatarisht mbi 120 dollarë, duke ju siguruar një komision midis 60 dhe 70 dollarë. Megjithatë, ju mund të vendosni çmimet tuaja dhe të bëni dallimin midis kostos së mallrave dhe çmimit të shitjes.

A ËSHTË KY NJË PROGRAM MLM?

Jo, CBDStartup.io nuk angazhohet në ndonjë formë marketingu me shumë nivele të marketingut të shitjes direkte. Ne nuk marrim pjesë në programet dropship; të gjitha komisionet bazohen në shitjet aktuale nga klientët tuaj.

A I PËRPUNoj porositë?

Jo, fjalë për fjalë gjithçka që lidhet me biznesin dhe përmbushjen bëhet nga ne. Fokusi juaj i vetëm është të drejtoni klientët në dyqanin tuaj online. Ne trajtojmë përpunimin, transportin, taksat dhe pagesat. Nuk mund të jetë më e lehtë për ju.

SA ZAZHET PROCESI I MIRATIVE?

Ne shqyrtojmë çdo aplikacion të ri të filialit brenda 1 dite pune. Sigurohuni që të përfshini se cilat uebfaqe ose metoda marketingu keni ndërmend të përdorni në formularin e aplikimit, për miratim më të shpejtë. Ne do t'ju dërgojmë një email mirëseardhjeje dhe udhëzime sapo aplikimi juaj i filialit të jetë përpunuar dhe miratuar.

KUR ME PAGUROJ?

Pagesa do të bëhet nëpërmjet transfertës bankare ose çekut në llogarinë tuaj të ofruar në zyrën tuaj të pasme, në fonde amerikane. Shitjet e bëra nga data 1-15 do të paguhen në datën 16. Shitjet nga data 16-31 do të paguhen në datën 1.

A TË DËRGOJ VIZITORË TE JU?

Jo, programet tona nuk janë si një program filial atje. Ju do të merrni faqen tuaj të internetit në treg. Platforma jonë përfshin madje produktet tuaja me etiketa të bardha. Kështu që ju do të marketingoni faqen tuaj të internetit me produktet tuaja CBD.

SI MUND TË GJENDJUJ ATË QË KAM FITUAR?

Ne ofrojmë statistika në kohë reale mbi shitjet përmes panelit tuaj të menaxhimit. Thjesht hyni në faqen tuaj të internetit dhe kontrolloni informacionin e shitjeve dhe statistikave brenda panelit tuaj dhe do të jeni në gjendje të shihni çdo porosi, klient, komision të fituar dhe shumë më tepër…

A KENI NJË POLITIKA ME EMAIL SHUME?

Dërgimi i një emaili të çdo lloji për ata që nuk kanë kërkuar email njihet si SPAM. Ne nuk lejojmë asnjë lloj postimi të postës elektronike ose grupeve të lajmeve. Ne përfshijmë listat e postimeve të pazgjedhura në përkufizimin tonë të postimeve të padëshiruara me shumicë. Nëse zbulojmë se ndonjë llogari e filialeve është e përfshirë në reklama të pakërkuara me email ose në listën e grupeve të lajmeve, ne do ta mbyllim llogarinë dhe do të anulojmë të gjitha të ardhurat e komisioneve në pritje. Ne inkurajojmë bashkëpunëtorët tanë që të përdorin çdo formë reklamimi në internet që dëshirojnë të përdorin, me përjashtim të postimeve të postës elektronike me shumicë dhe grupeve të lajmeve.