Duke treguar të gjitha rezultatet 4

Trajton qeni me kërp

CBD Dog Përtypet pa THC

$29.99
  • Qetëson stresin dhe ankthin
  • 100% Përbërës natyralë
  • Aromë e shijshme mollë jeshile dhe gjalpë kikiriku
  • Organike, Vegane, Superushqime
  • Jo OMGJ, pa gluten, pa qumësht
  • 5 mg CBD për trajtim / 30 trajtime / 150 mg CBD Total