Gummies me shumicë HHC

$15.00 - $1,072.00

Qartë
Kategori: SKU: N / A

Përshkrim

Me shumicë dhe me shumicë 25 mg HHC Gummies (Fruit Punch)

 

 

Le të zbresim në korsinë e kujtesës ose të paktën në çamçakëz me shumicë HHC rresht. Gummies HHC ju lejojnë të kënaqeni me të gjitha shijet e fëmijërisë me një kthesë të rritur.

Ju mund të shijoni shijet e arinjve të thartë HHC dhe frutave, duke kënaqur dhëmbin tuaj të ëmbël dhe shpirtin tuaj. Çdo kavanoz përmban 1000 mg HHC dhe 0.3% delta 9 THC. Ju mund të prisni një nivel të qëndrueshëm, të ftohtë me nxitim delikate të sheqerit.

Çfarë është HHC?

HHC, një nga kanabinoidët më të rinj nga kërpi, krijohet nga hidrogjenizimi. HHC mendohet të tretet në të njëjtën mënyrë si Delta 9 dhe të jetë më i fuqishëm se Delta 8 ose 10.

A është Bulk HHC Gummies më i fortë se Delta 8 THC Gummies

Edhe pse nuk është vërtetuar, shumë studiues besojnë se HHC është më i fuqishëm se Delta 8 THC. Mund të shikoni përreth you tube për të gjetur video të përdoruesve që testojnë arinjtë e dhëmbëve HHC. Ky kanabinoid i ri me siguri do t'u japë gomave delta 9 THC një vrapim për paratë e tyre. Përfitimi i madh i gomës HHC është se ato

mund te shitet ne cdo shtet dhe cdo lloj dyqani. Nuk ka nevojë për licenca të shtrenjta shpërndarëse të marijuanës ose taksa të larta të akcizës, shtetet i ngarkojnë shpërndarësit normalë të marijuanës rekreative.

Cili është ndryshimi midis gomës HHC dhe Delta 8,

Delta 8 është një formë THC e izomerizuar që mund të krijojë një ftohje shtesë, por HHC është një formë THC e hidrogjenizuar dhe prodhon një nivel të lartë relaksues dhe ngritës.

Gummies me shumicë HHC

Gummies me shumicë HHC | Çmimi me shumicë s

A skadojnë mishrat e dhëmbëve HHC?

Megjithëse janë të qëndrueshme, gomat HHC përfundimisht mbarojnë. Kontrolloni etiketën në paketimin tuaj për një datë të saktë të skadencës së çamçakëzit tuaj HHC.

Sa kohë do të duhet që HHC-gummies të futen?

Për mishrat e dhëmbëve HHC duhen 30-40 minuta para se të filloni të ndjeni fuqinë e tyre.

Ku mund të blini çamçakëz me shumicë HHC në SHBA?

Mishrat e dhëmbëve HHC mund të jenë ende të vështira për t'u gjetur në dyqane, kështu që është më mirë Blini çamçakëz HHC në internet.  Redemperorcbd.com shet çamçakëz HHC në konfigurime me shumicë dhe njësi të vetme. 

 

Bardhë Etiketë HHC Gummies

Porositni Gummies me shumicë HHC me paketim bosh në mënyrë që të mund të markoni etiketën tuaj.

A mund të mbaj çamçakëz HHC brenda në frigorifer?

Çamçakëzat HHC nuk duhet të lihen në frigorifer. Kjo mund të çojë në ngurtësimin e tyre pa dashje. Gjithashtu ju duhet t'i mbani ato nga zonat e nxehta për të parandaluar që të shkrihen së bashku në një blog të madh. 

Sa çamçakëz HHC të përtypur duhet të marr?

Ne ju rekomandojmë të filloni me një ose dy çamçakëz në varësi të tolerancës suaj.

 

A janë të ligjshme produktet HHC në shtetin tim.

Projektligji i fermës 2018 autorizoi kultivimin federal të kërpit dhe derivateve të tij. Derivatet e ligjshme të kanabisit duhet të përmbajnë më pak se 0.3% THC për peshë të tharë, sipas projektligjit të fermës 2018.

Kjo kërkesë ligjore zbatohet për të gjitha produktet HHC, të cilat përfshijnë ushqime dhe Fishekët e avullit HHC.

Çdo shtet ka mundësinë të miratojë ligje të ngjashme ose të rikategorizojë substancat në nivelin e tyre. HHC nuk është një përbërës i zakonshëm në bimët e kërpit, kështu që duhet të shndërrohet në CBD, CBN ose CBC për ta marrë atë.

Ligjet e kanabisit mund të ndryshojnë në çdo moment. Është e mundur që ligjvënësit e shtetit të deklarojnë papritur kanabisin një substancë të kontrolluar. Ne ju rekomandojmë që të jeni të përditësuar me të gjitha rregulloret aktuale përpara se të përdorni HHC.

 

Disponohen si çamçakëz HHC të paketuar me shumicë prej 1,000 copë, kavanoza 30 ct pa etiketa (100 njësi MOQ) ose pako me 24 njësi të produktit të gatshëm për shitje me pakicë të markës Merkaba (4 kuti MOQ).

 

25 mg HHC Gummies ofrojnë një efekt euforik dhe duhet të etiketohen në përputhje me rrethanat me të qartë PËRDORIM VETËM PËR TË RRITUR udhëzimet në paketim.

Përbërësit: Shurup glukoze, sheqer, ujë të distiluar, pektinë, ekstrakt kërpi heksahidrokanabinol, aromë natyrale dhe artificiale, ngjyra natyrale dhe artificiale, acid limoni, citrat natriumi.


B2B me shumicë
 - Regjistroni llogarinë tuaj B2B me shumicë për çmimin më të ulët në dispozicion.

 

 

përmbledhje
Imazhin e produktit
Author Vlerësim
1star1star1star1star1star
agregati Rating
nuk ka vlerësim në bazë të 0 vota
Brand Name
Merkaba
Emri i produktit
HHC Gummies
Çmimi
USD 15.00-1062.00
Produkt Disponueshmëria
Në dispozicion në magazinë

Informacion shtesë

Zgjedhje

Paketa e mostrës 4 copë, Kavanoz i markës Merkaba 30 ct Paketim këllëfi 24 njësi, Kavanoz 30 ct pa etiketë, me shumicë (1000 copë)

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që komenton për “Çamçakëz me shumicë HHC”

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

Posto koment